Новини

Будьте в курсі останніх новин компанії

GKH
Новинка! Світильники ЖКГ!

Оновився асортимент світильників ЖКГ. Тепер доступні до замовлення дві нові моделі світильників потужністю 15W, вони мають круглу форму, корпус і розсіювач виготовлені з поліпропілену. Обидві моделі дають світловий потік 1050 Lm, мають колірну температуру 6500К і ступінь захисту IP54. Модель з артикулом EH-GKH-02 без датчика руху, а модель EH-GKH-03 оснащена датчиком руху. Інші характеристики цих моделей однакові.

Дата публікації: 26.10.2020

news26_
Оновився асортимент декількох категорій товарів!

  • Асортимент стельових світильників поповнився трьома моделями світильників. Це світильник стельовий спрямований модульний EH-PSL-11B, EH-PSL-11W, EH-PSL-11G. Ці моделі світильників призначені для декоративного освітлення інтер'єру і розрізняються лише кольором - чорний, білий і сірий. Мінімалістичний сучасний дизайн цих стельових всетільніков дозволить створити неповторний дизайн Вашого приміщення!
  • Категорія Комплектуючі для світильників так само збільшилася на кілька позицій. Це стельове кріплення для спрямованих світильників і дріт в обплетенні 2х0,5. Кріплення та дріт доступні в трьох кольорах - чорний, білий і колір сатин (сірий).
  • У категорії LED світильники ПВЗ теж новинка - це LED світильник ПВЗ SuperSlim потужністю 60W. Цей пило-та вологозахищений світильник має довжину 1524 мм і світловий потік 4800 Lm. Він отримав артикул EH-LT-3460-SS.
  • Ще одна новинка - це Конектор для з'єднання проводів EH-CONN-PSC, його Ви зможете знайти в категорії Клемні колодки (термінали) та конектори.

Дата публікації: 23.10.2020

EH-RP-2M
Оновлення асортименту!

Збільшився асортимент категорії Комплектуючі для трекової електрофурнітури. Доступний до замовлення підвіс для трекових систем. Тросовий підвіс призначений для використання з трековими рейками серії Unique Elegance. Він дозволить підвісити трековую рейку не тільки в зручному місці, але і на зручній для Вас висоті. Новинка отримала артикул EH-RP-2M.

Дата публікації: 31.07.2020

news26
Оновлення асортименту!

Оновився асортимент категорій "Світлодіодні настільні лампи" і "Комплектуючі для світильників"! Тепер доступні до замовлення стильні і ергономічні настільні LED лампи потужністю 10W, з температурою свічення 4100К і світловим потоком 700Lm. Корпус лампи виконаний з екологічно безпечного міцного пластику чорного або білого кольору. Модель EH-LMT-011 чорного кольору, а EH-LMT-021 - білого. Асортимент LED драйверів, які можна знайти в категорії "Комплектуючі для світильників", поповнився моделлю EH-DRV-3W6. Потужність виробу 6W.

Дата публікації: 10.06.2020

news06.01
Зниження цін!

У нас дві новини - і обидві хороші! Ми знизили ціни на весь асортимент LED ламп, ізоляційної стрічки і кабельної стяжки! Друга приємна новина - це те, що LED лампи знову доступні до замовлення в повному асортименті.

Дата публікації: 01.06.2020