Новини

Будьте в курсі останніх новин компанії

Коллаж товары для дома
Оновлення асортименту!

Оновлення товарів у двох категоріях! Асортимент категорії необхідні товари для дому поповнився чотирма моделями Power Bank! Доступні до замовлення моделі ємністю 10000 і 20000 mAh. Всі моделі мають дисплей індикації заряду і приємний бонус у вигляді вбудованого ліхтарика. Всі моделі дозволяють заряджати одночасно два пристрої і розрізняються ємністю і кольором. Моделі білого і чорного кольору.

  • EH-P-01 – B-чорного кольору, 10000 mAh
  • EH-P-01 – W-білого кольору, 10000 mAh
  • EH-P-02 – B-чорного кольору, 20000 mAh
  • EH-P-02 – W-білого кольору, 20000 mAh

Збільшився асортимент низьковольтного обладнання, в категорії перекидні вимикачі (рубильники) тепер доступні 5 моделей перекидних вимикачів!

  • Перекидний вимикач 2x32 I-0-II
  • Перекидний вимикач 2x40 I-0-II
  • Перекидний вимикач 2X63 I-0-II
  • Перекидний вимикач 4x40 I-0-II
  • Перекидний вимикач 4x63 I-0-II

Будь ласка уточнюйте наявність товарів у наших менеджерів!

Дата публікації: 12.12.2022

Коллаж товары для дома
Необхідні товари для дому!

Ми прагнемо зробити життя наших покупців легше і комфортніше в даний час, тому пропонуємо вашій увазі товари, які багатьом будуть корисні прямо зараз або можуть знадобитися. Це портативні газові плити, а також акумуляторні ліхтарі та світильники. Ці товари користуються великим попитом, тому потрібно уточнювати наявність і характеристики по телефону.

Дата публікації: 02.11.2022

выставка1
ELECTRO INSTALL 2021! Невеликий фотозвіт.

Завершилася виставка ELECTRO INSTALL 2021, де наша команда показала себе на вищому рівні. Відвідувачі виставки не даремно згаяли свій час - усі, і учасники, і відвідувачі, отримали масу позитивних емоцій і нових вражень.

Дата публікації: 22.10.2021

ELECTRO INSTALL 2021
Виставка ELECTRO INSTALL 2021!

Ми хочемо поділитися з Вами приємною новиною - компанія "Electro House" братиме участь у виставці ELECTRO INSTALL 2021! Виставка проходитиме з 19 по 21 жовтня. Наша компанія запрошує усіх що бажають відвідати цей цікавий захід. 
Місце проведення виставки : м. Київ, Броварский проспект 15(Метро Лівобережна), Пав. №1 МВЦ, стенд G - 7-2. На нашому стенді будуть представлені: 


•    Електрофурнітура(побутова, промислова) 
•    LED освітлення - Професійні FTP - UTP кабелі
•    Велика кількість СИП інструментів і арматури 
•    Низьковольтне устаткування 
•    Широкий асортимент матеріалів для монтажу 
•    Професійний електротехнічний інструмент


Приготування до виставки йдуть повним ходом, ось декілька фотографій:

Дата публікації: 20.10.2021

Магнитные треки новость
Новинка! Магнітні трекові світильники серії "Маgnetic Light"!

Ми раді представити Вам нову категорію нашої продукції - це LED Світильники трекові магнітні! Конструкція магнітної трекової системи дає можливість практично миттєвої зміни світлової експозиції - світильник можна зняти, замінити на іншій, пересунути в потрібне місце на магнітній трековій шині, не зрушуючи інші світильники за секунди і без використання яких-небудь інструментів. У цій категорії ви знайдете усе необхідне для створення трекових магнітних систем - трекові магнітні рейки, конектори, з'єднувачі, драйвера і стильні трекові магнітні світильники серії "Маgnetic Light" виконані в чорному кольорі. У категорії LED Світильники трекові магнітні доступні до замовлення 6 моделей трекових магнітних світильників, врізні і накладні трекові магнітні рейки завдовжки 1 і 2 метри, драйвера для трекових магнітних світильників 48V 2A 100W і 48V 4A 200W, прямі, кутові і гнучкі конектори. Трекові світильники мають потужність 6, 12 та 24 Вт, розрізняються конструкцією - поворотний, з розсіювачем та без розсіювача. Усі моделі трекових рейок и увесь асортимент конекторів, окрім механічного з'єднувача для магнітної рейки EH - TCN - C, віконані в чорному кольорі.
 

Дата публікації: 14.09.2021