Новини

Будьте в курсі останніх новин компанії

выставка1
ELECTRO INSTALL 2021! Невеликий фотозвіт.

Завершилася виставка ELECTRO INSTALL 2021, де наша команда показала себе на вищому рівні. Відвідувачі виставки не даремно згаяли свій час - усі, і учасники, і відвідувачі, отримали масу позитивних емоцій і нових вражень.

Дата публікації: 22.10.2021

ELECTRO INSTALL 2021
Виставка ELECTRO INSTALL 2021!

Ми хочемо поділитися з Вами приємною новиною - компанія "Electro House" братиме участь у виставці ELECTRO INSTALL 2021! Виставка проходитиме з 19 по 21 жовтня. Наша компанія запрошує усіх що бажають відвідати цей цікавий захід. 
Місце проведення виставки : м. Київ, Броварский проспект 15(Метро Лівобережна), Пав. №1 МВЦ, стенд G - 7-2. На нашому стенді будуть представлені: 


•    Електрофурнітура(побутова, промислова) 
•    LED освітлення - Професійні FTP - UTP кабелі
•    Велика кількість СИП інструментів і арматури 
•    Низьковольтне устаткування 
•    Широкий асортимент матеріалів для монтажу 
•    Професійний електротехнічний інструмент


Приготування до виставки йдуть повним ходом, ось декілька фотографій:

Дата публікації: 20.10.2021

Магнитные треки новость
Новинка! Магнітні трекові світильники серії "Маgnetic Light"!

Ми раді представити Вам нову категорію нашої продукції - це LED Світильники трекові магнітні! Конструкція магнітної трекової системи дає можливість практично миттєвої зміни світлової експозиції - світильник можна зняти, замінити на іншій, пересунути в потрібне місце на магнітній трековій шині, не зрушуючи інші світильники за секунди і без використання яких-небудь інструментів. У цій категорії ви знайдете усе необхідне для створення трекових магнітних систем - трекові магнітні рейки, конектори, з'єднувачі, драйвера і стильні трекові магнітні світильники серії "Маgnetic Light" виконані в чорному кольорі. У категорії LED Світильники трекові магнітні доступні до замовлення 6 моделей трекових магнітних світильників, врізні і накладні трекові магнітні рейки завдовжки 1 і 2 метри, драйвера для трекових магнітних світильників 48V 2A 100W і 48V 4A 200W, прямі, кутові і гнучкі конектори. Трекові світильники мають потужність 6, 12 та 24 Вт, розрізняються конструкцією - поворотний, з розсіювачем та без розсіювача. Усі моделі трекових рейок и увесь асортимент конекторів, окрім механічного з'єднувача для магнітної рейки EH - TCN - C, віконані в чорному кольорі.
 

Дата публікації: 14.09.2021

lampa news
Оновлення асортименту!

Оновився асортимент категорії Світлодіодні настільні лампи. Тепер доступні для замовлення LED лампи з бездротовою зарядкою.

Світильники EH - LMT - WC1 і EH - LMT - WC2 мають 3 режими колірної температури : холодне світло, тепле світло і нейтральне. Включення/виключення, а також зміна яскравості і зміна колірної температури робиться сенсорним вимикачем, який виконаний у формі круглої металевої кнопки, а вбудована безпровідна зарядка дозволяє заряджати будь-який смартфон або планшет який підтримує цей спосіб зарядки.

Ці моделі мають однакові технічні характеристики і розрізняються тільки кольором корпусу. EH - LMT - WC1 білого кольору, а EH - LMT - WC1 - чорного.

Дата публікації: 14.09.2021

ruber
Оновлення асортименту!

Оновився асортимент аксесуарів Garant! Тепер доступні до замовлення колодки із заземленням і кришкою на 2, 3 і 4 гнізда, каучукове гніздо з кришкою, одинарна каучукова настінна розетка з кришкою, каучукові вилки - пряма і дві моделі кутових вилок з кільцем.

Усі нові аксесуари мають міру захисту IP44, розраховані на номінальний струм 16А і напруга 250В. Усі ці товари ви зможете знайти в категорії Аксесуари Garant.

Дата публікації: 09.07.2021