Отримайте найкращу підтримку від Electro House!

Повна підтримка ІТ

Наш ІТ-консультант допоможе вам на сайті або якщо у вас проблеми з додатком!

Освіта

Вдосконаліть свої навички в системі освіти з охорони здоров'я

Семінари; Вебінари

Наші експерти нададуть вам всю необхідну інформацію про товар.

Повна підтримка ІТ

Якщо у вас виникли труднощі з завантаженням продуктів на ваш веб-сайт, ми допоможемо. Звернувшись до нашого фахівця та пояснивши йому суть проблеми, ви отримаєте необхідну пораду та підтримку. Підтримка може бути найрізноманітнішою, аж до того, що ви можете надати доступ, і наш фахівець, поговоривши з вами, зможе завантажити товар сам.

Освіта

Навчальна платформа містить детальний курс з усіх видів нашої продукції - навчання, тести, тренажери. Це дозволяє самостійно перевірити, наскільки добре ви навчились. Успішно завершивши нашу навчальну платформу, ви зможете ефективно торгувати нашою продукцією та дізнаватися набагато більше про електротехніку загалом. Існує також курс з маркетингу та продажу, який підвищить навички ваших менеджерів.

Семінари & Вебінари

Семінари та тренінги допоможуть вам дізнатися більше про нашу продукцію. Вам просто потрібно заповнити форму зворотного зв’язку, і наші фахівці проведуть семінар-тренінг для вашого персоналу та нададуть детальну інформацію про всю нашу продукцію. Ми зв’яжемось з вами та уточнимо час.

Отримайте підтримку!

Залиште свої контакти, щоб отримати доступ до навчальної платформи або вебінару.
Співробітництво

Electro House вже багато років співпрацює з компаніями з усього світу. Ми дуже раді розпочати нові ділові відносини. Тож, пишіть у месенджерах та приєднуйтесь до нас у соціальних мережах

Ми завжди відкриті для співробітництва!

Для клієнтів з України

тел. +380 (67) 447 44 88

For foreign customers

tel. +380 (67) 618 79 49

Ми в соціальних мережах