Послуги

У сучасному світі якість обслуговування дуже важлива. Щодо цього, Electro House постійно
працює над самовдосконаленням. Наша мета - вирішити проблеми нашого партнера.

1

Продаж продукції

Electro House надає ряд послуг, пов’язаних з продажем продукції.

По-перше, наші експерти готові проконсультувати вас щодо вибору конкретного товару та провести спільний аналіз, якщо це необхідно. Ми також допомагаємо у формуванні оптимального асортименту.

По-друге, ми допомагаємо просувати бренд. Наш персонал надасть вам усі необхідні рекламні матеріали, включаючи рекламні стенди.

Ви можете отримати зразки товарів у нас. Ми гарантуємо високу якість та надійність нашої продукції.

Ми також надаємо партнерам тренінгові послуги для партнерів, щоб ознайомитись із часом та ознайомитись із технічними особливостями та специфікою продажу нашої продукції.

Наша служба підтримки ІТ завжди рада надати вам інформаційну допомогу, ми також надаємо веб-підтримку та підтримку контенту.

2

Допомога у відкритті точки продажу

Electro House допомагає партнерам відкривати нові точки продажу. З цією метою ми підготували ряд послуг.

Наші фахівці проконсультують вас щодо формування асортименту вітрин та допоможуть вибрати оптимальний набір продукту.

Ми поставимо вам рекламні зразки продукції, тому вам не доведеться купувати їх для цієї мети самостійно. Наші співробітники також готові надати вам наші рекламні матеріали.

Для того, щоб отримати максимальну актуальність, ми проводимо спеціальні навчальні курси. Для нас важливо, щоб партнери добре розбиралися в технічних особливостях та специфіці продажу нашої продукції.

У разі виникнення питань ви завжди можете звернутися до нашої служби підтримки ІТ.

3

Для інтернет-магазинів

Ця послуга Electro House працює на постійній основі. Усі власники сайтів, а тим більше комерційні ресурси, знають, скільки ресурсів потребує заповнення та збереження інформації. Ця послуга надається нашим партнерам абсолютно безкоштовно.

Ви власник чи працівник інтернет-магазину? Користь від співпраці:

- Своєчасне оновлення цін будь-яким способом: Excel / PDF / YML / XML, з можливістю отримувати їх поштою. Ціни завжди актуальні.

- Ваші індивідуальні ціни, які можна доставити вам електронною поштою, див. Вище.

- Постійно оновлюється поточний набір рекламних матеріалів, - каталоги, набори фотографій товарів.

- Звернувшись до нас, ви отримаєте індивідуальний набір текстів, які пройшли SEO оптимізацію та допоможуть у просуванні товару на вашому ресурсі.

- Важко завантажувати вміст на ваш веб-сайт? Це не є перешкодою, наші фахівці можуть якнайшвидше завантажити список товарів із фотографіями та унікальними текстами на ваш веб-сайт.

Як користуватися послугою? Зверніться до нас або скористайтесь контактною формою, щоб отримати детальну інформацію та домовитись про співпрацю.

4

Електрична установка

Ми хочемо, щоб продукція, придбана у нас, служила вам якнайшвидше, і щоб її робота була тривалою та безперебійною. Тому Electro House надає послуги з електромонтажу.

Наші клієнти та партнери можуть розраховувати на такий спектр послуг:

- Виклик до закладу групи фахівців

- Встановлення розеток, вимикачів, RCBO, заземлення

- Електроустановка, заміна вимикачів

- Установка освітлення

- Монтаж кабелів

Під час встановлення перевіряються режими та системи за допомогою сучасних інструментів запису, щоб виключити ймовірність несправності обладнання під час подальшої експлуатації.

5

Архітектурне освітлення

Монтаж вуличного освітлення - складний і трудомісткий процес, який найкраще довірити професіоналам. Компанія «Електро Хаус» пропонує послуги з встановлення зовнішнього освітлення як у місті, так і на селі, а також уздовж автомобільних доріг.

Ми надаємо наступні види послуг:

  • встановлення стовпів зовнішнього освітлення
  • встановлення систем контролю зовнішнього освітлення
  • установка та підключення ліхтарів
  • протягування дроту, установка арматури

Ми також модернізуємо освітлювальні мережі, щоб зменшити енерговитрати. Наприклад, використання світлодіодної технології у зовнішньому освітленні, як правило, втричі економічніше, ніж у звичайних ламп розжарювання. Автоматичне включення освітлення лише в темний час доби також суттєво знижує енерговитрати. Ми виконуємо монтаж баластів, які виконують це завдання.

Electro House також надає послуги зовнішнього освітлення. Ми виконуємо такі види робіт:

  • замінити перегорілі лампи
  • замінити лічильники
  • ми ремонтуємо світильники
  • відремонтувати пошкоджений провідs

Електро Хаус має значний досвід виконання вищезазначених завдань якнайшвидше, повністю відповідаючи регламенту. На даний момент ми прагнемо розширити сферу діяльності та починаємо займатися внутрішнім освітленням.

Співробітництво

Electro House вже багато років співпрацює з компаніями з усього світу. Ми дуже раді розпочати нові ділові відносини. Тож, пишіть у месенджерах та приєднуйтесь до нас у соціальних мережах

Ми завжди відкриті для співробітництва!

Для клієнтів з України

тел. +380 (67) 447 44 88

For foreign customers

tel. +380 (67) 618 79 49

Ми в соціальних мережах